Technics4U

technics4uWoensdag 16 november

Wij zijn met Groep 7a en 7b naar Salland geweest.

We moesten om kwart over 8 op school zijn met de fiets, want om half 9 moesten we bij Salland zijn. Er waren nog 3 andere scholen en in het begin keken we een filmpje omdat we moesten wachten op de andere scholen. Daarna keken we 4 filmpjes, daarover deden we ook nog een quiz, daarbij kon je een soort van sumoman bij winnen. Daarna deden we ook een petje af, petje op quiz dat vonden we erg leuk. Daarna moesten we een windmolen maken op zonne-energie, het was best moeilijk met al dat gepriegel……. Maar gelukkig kregen we wel hulp van hoge klassers. Van de school zelf hebben we niet zo veel gezien. Onze groep *Groep 7b* heeft een Galvani racer kit gewonnen met onze bruggen die we gemaakt hadden.

We hebben ook een soort van astronautje gekregen die op zonne-energie kleine stapjes zet. Daarna fietsten we weer terug naar school, gelukkig ging het fietsen ook goed.

Geschreven door: Fleur en Lieke